call+90 (312) 311-6244 emailinfo@yildizlarelektrik.com.tr

Selen Markası Ortaklığıyla İmalatlarımız


Metal Oksit Polimer Muhafazalı Parafudrlar

(Şebekede yapılan anahtarlamalar nedeniyle meydana gelen açma kapama aşırı darbe gerilimlerini ve atmosforik olayların yarattığı yıldırım darbe gerilimlerinden şebekeyi ve onu oluşturan şalt cihazlarını (Transformatörler, Kablolar, Modüler Hücreler vb.) korumak amacıyla kullanılır.

Metal Mahfazalı Modüler Hücreler

Metal Mahfazalı Modüler Hücreler: 36 kV.orta gerilim dağıtım sistemleri için, transformatör binalarında beton köşklerde kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir.Birden fazla modüler hücrelerin yan yana monte edilmesi ile oluşturulan dağıtım merkezleri, tüm rutin testleri fabrikada yapılmşı modüler hücrelerle çok kısa sürede devreye alınabilmekte ve açık tip sistemlere göre daha az yer işgal etmekte ve küçük hacimlere yerleştirilmesinden dolayı büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Monoblok Beton Trafo Köşkleri

(Şebekede yapılan anahtarlamalar nedeniyle meydana gelen açma kapama aşırı darbe gerilimlerini ve atmosforik olayların yarattığı yıldırım darbe gerilimlerinden şebekeyi ve onu oluşturan şalt cihazlarını (Transformatörler, Kablolar, Modüler Hücreler vb.) korumak amacıyla kullanılır.

  1. İç donanımları monte edilmiş halde teslim edilmesi.
  2. 20 dk.gibi kısa bir sürede yerine montaj.
  3. Montaj süresinin kısa olması nedeniyle vinç kiralama maliyetinin oldukça düşük olması.
  4. İç duvarların yerlerinin değiştirilebilmesi nedeniyle çok yönlü kullanım.
  5. Trafo merkezi olarak kullanılmasının yanı sıra dağıtım merkezi veya generatör binası olarak kullanabilmesi.
  6. DAPT tipi betonarme trafo binalarına göre 1/5 e varan boyut avantajı.
  7. İstenildiğinde yeni bir kullanım alanına nakledilme özelliği.

A.G.Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları

Modüler tip A.G.panoları; Trafo güçlerine uygun çeşitli çıkışlarda ve kompanzasyon güçlerine göre dizayn edilmiş ve fabrika ortamında tüm testleri yapılmış.Galvaniz saçdan imal edilmiş panolardır. TEDAŞ şartnamelerine uygun harici ve dahili tip A.G.panolarının tüm testleri yapılmış olarak imal ediliyor.

O.G.Harici ve Dahili Tip Ayırıcılar

Orta Gerilim dağıtım ve trafo merkezlerinin önemli elemanlarından olan Dahili ve Harici ayırıcıların TEDAŞ şartnamelerine uygun olarak üretilmesi

Topraklama Levhası-Kazığı Ve Şerit İmalatı

Alüminyum Klemens İmalatı

Kablo Pabuçları İmalatı

Askı-Gergi Takımı İmalatı

Yıldızlar Elektrik

43 yıldır müteahhitlik hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız, 1975 yılında AG ve OG elektrik malzemelerinin yurtiçi ve yurtdışı alım ve satımını yapmak üzere YILDIZLAR ELEKTRİK TİCARET ve SANAYİ A.Ş. firmasını kurmuştur. Firmamız 36 yıldır ülkemizin en büyük ticari firması olma ünvanını sürdürmektedir. Tüm müteahhitlerin ve Kamu Kurumlarının bu konudaki ihtiyaçlarına hizmet vermekte ve konusundaki tüm yerli ve uluslararası markaların bayiliğini yapmaktadır.

Devamını Okuyun

Kurlar

USD: 16.1377

EUR: 17.2824

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

BelgelerimizTümünü İnceleyin